Powierzchnia użytkowa domów wraz z garażem wynosi 151,9 m2. Dom składa się z trzech poziomów, z których każdy zaplanowany i przemyślany jest w  taki sposób, że spełnia oddzielną funkcję. Parter to część wspólna, w której duża kuchnia połączona z salonem i wyjściem na ogród daje możliwość zarówno spędzania czasu z rodziną w środku oraz na zewnątrz. Układ ten daje możliwość codziennego funkcjonowania, wspólnych posiłków, wieczornych seansów filmowych oraz tych bardziej okazjonalnych, jak urodziny dzieci, grill ze znajomymi, czy po prostu doglądanie pociech prosto z salonu. Dodatkowo na parterze znajduje się WC, kilka miejsc na szafę, w tym jedno w wiatrołapie, wejście przez mieszkanie do garażu oraz pomieszczenie gospodarcze z kotłownią, dzięki czemu część czysta oddzielona jest od tej brudnej. 

 

Pierwsze piętro, to już bardziej intymne miejsce, w którym według naszej propozycji znajduje się miejsce na 4 przestronne sypialnie, garderobę, oraz dużą łazienkę. Jest również przestronny taras, który może zostać zarówno sypialnią jak i miejscem na biuro, gdzie można pracować w spokoju i z dużą ilością światła dziennego. Układ piętra pozwala z powodzeniem dzielić, łączyć pomieszczenia, aranżować je według własnych potrzeb i zapewnia komfort oraz funkcjonalność, której wszyscy oczekujemy.

 

Poddasze zostawiamy już do Państwa wyobraźni. Naszym zdaniem może to być zarówno sypialnia, jak i miejsce na biuro, czy po prostu składzik. Układ domu zaplanowany został w taki sposób, aby każde pomieszczenie pełniło osobną funkcję, nadawało się dla rodziny dużej i małej oraz na prowadzenie różnych form działalności, jak i mieszkania na górze.

 

 

Cena domów w stanie surowym zamkniętym z wykonaną elewacją: 2 627 zł /m2

Cena domów w stanie deweloperskim: 3 285 zł /m2

Uwaga: Kupujący nie płaci prowizji!

 

Przy projektowaniu i stawianiu budynków liczy się komfort, oraz to, żeby za kilkanaście/kilkadziesiąt lat dalej móc cieszyć się dobrze wyglądającym domem. 30 lat doświadczenia przy stawianiu budynków mieszkalnych, oraz obiektów komercyjnych pozwoliło na wdrożenie nowoczesnych rozwiązań od samego początku. Dlatego przy budowie użyte są wysokiej jakości materiały, również polskich producentów. Bryła budynku odpowiada nowoczesnym standardom oraz możliwości dopasowania do swoich potrzeb. Dzięki pełnej dokumentacji technicznej oraz zdjęciowej mogą Państwo prześledzić każdy element budowy już od samych fundamentów. Nowoczesna czerwona cegła producenta Wienerberg gwarantuje dobrą izolację oraz komfort w codziennym użytkowaniu.

Domy oddawane będą do użytku w stanie surowym - z wykonaną elewacją i zagospodarowaniem terenu lub w stanie deweloperskim - z kompletną elewacją, roletami w oknach, parapetami, drzwiami zewnętrznymi, bramą garażową, a także z instalacją wodną, kanalizacyjną, gazową, centralnego ogrzewania, elektryczną oraz internetową. Ściany i podłogi przygotowane zostaną pod dowolne wykończenie. Zagospodarowanie terenu obejmuje: działkę ogrodzoną siatką, trawiastą ziemię wokół budynku, która podlega rozplantowaniu i wyrównaniu, oraz utwardzony, wyłożony kostką brukową podjazd do garażu. Droga dojazdowa wewnętrzna wykonana będzie z kostki brukowej.

Każdy z domów posiada również szereg uproszczeń oraz elementów, które wykraczają ponad pojęcie stanu deweloperskiego, ale to dlatego, żeby każdy mógł zaoszczędzić czas i wysiłek przy urządzaniu wnętrza.

 

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:

 • ściany fundamentowe z bloczków betonowych gr. 25 cm
 • ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych WIENERBERGER (ściany w granicy podwójne – brak ścian wspólnych), ściany wewnętrzne – pustaki ceramiczne lub karton-gips.
 • docieplenie styropian 15 cm
 • elewacja – tynk silikonowy
 • dach pokryty dachówką firmy Brass Turmalin w kolorze antracyt wraz z dociepleniem wełną mineralną grubości 20 cm
 • okna trójszybowe i drzwi zewnętrzne. Okna z nawietrzakami higrosterowalnymi,
 • stropy typu Teriva
 • tynki maszynowe przeznaczone bezpośrednio do malowania
 • wylewki podłogowe przygotowane do dowolnego wykończenia
 • instalacja elektryczna bez gniazd i wyłączników
 • instalacja CO
 • instalacja wodno – kanalizacyjna bez armatury
 • instalacja gazowa
 • kominy systemowe
 • przyłącza do budynków: elektryczne bez licznika, gazowe bez gazomierza, wodne, kanalizacji sanitarnej
 • brama garażowa segmentowa
 • teren wokół budynku zagospodarowany, ogrodzony siatką od strony ogrodu, wjazd do garażu utwardzony i wyłożony kostką brukową

 

Zespół Mieszkaniowy wyróżnia między innymi bezpośrednia bliskość:

 • przystanków komunikacji miejskiej,
 • żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych, średnich i wyższych,
 • teatru, kina, siłowni, krytej pływalni „Akwarium” oraz stadionu lekkoatletycznego
 • sklepów i galerii handlowych,

 

W najbliższym otoczeniu znajdują się szpitale, sklepy, szkoły oraz obiekty rekreacyjne.

 

Dbamy o najwyższy poziom inwestycji, z takim zaangażowaniem jakbyśmy sami mieli je użytkować.

Celem firmy jest umocnienie pozycji wiarygodnego inwestora i dewelopera poprzez najwyższą jakość obsługi oraz kompleksowe wykonanie projektów deweloperskich.

 

3b

Jesteśmy firmą powstałą na bazie 30 letniej praktyki w budowie budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Atrakcyjne ceny, dobre lokalizacje oraz gwarancja wysokiego standardu na każdym metrze oddanej przez nas powierzchni, stanowią dla firmy priorytety.

porotherm

Brzozowe domy wybudowane są z najwyższej jakości pustaków Porotherm. Pustaki te są wytrzymałe i trwałe, a ich zdolność „oddychania" i akumulacji ciepła doskonale wpisuje się w trend budowania energoefektywnego.

braas

Do budowy dachu w naszych domach używamy najwyższych standardow dachówek Braas. Dachówki są niezwykle trwałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.