W wyjątkowej, spokojnej okolicy, na uboczu od miejskiego zgiełku, powstały domy przeznaczone dla osób ceniących sobie najwyższy komfort mieszkaniowy. „Brzozowe domy” to trzy bliźniaki położone w atrakcyjnej lokalizacji, świetnie skomunikowanej z centrum Opola, w bezpośrednim sąsiedztwie szerokich połaci zieleni.

„Brzozowe Domy” położone są niecałe 4 km od centrum miasta, na ulicy Oleskiej, przy głównej arterii wyjazdowej z Opola w kierunku Kluczborka. Całe przedsięwzięcie znalazło sie nie przypadkowo w tym miejscu, dzięki szybkiej i prostej drodze w ciągu dziesięciu minut można dostać się do centrum Opola. Wyjazd z miasta również nie stanowi problemu. Z obwodnicy można dostać się do praktycznie każdej ważnej drogi oraz w ciągu trzydziestu minut można dojechać do autostrady A4. Brzozowe domy” stanowią również idealny punkt wypadowy na tereny rekreacyjne położonych w pobliżu Jezior Turawskich. Warto zwrócić uwagę, że w planie zagospodarowania przestrzennego Miasta Opola jest już gotowy projekt, który ulicę Oleską zamieni na drogę wewnętrzną, zaś cały ruch w kierunku obwodnicy będzie poprowadzony daleko od obecnej drogi. Dzięki temu w przeciągu kilku lat całe osiedle może zamienić się w spokojne przedmieścia na uboczu miasta.

Można być dużo opowiedzieć o możliwościach i wykonaniu przedsięwzięcia, jednak najważniejsza jest Państwa opinia. Jeżeli choć w małym stopniu są Państwo zainteresowani, czy mają pytania, zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na każde pytanie i chętnie umówimy się na spotkanie, w celu opowiedzenia o możliwościach również tych związanych z wykończeniem, czy zaprojektowaniem wykończenia.  

 

brzozowe domy


ul. Oleska 182, Opole
tel.: +48 509 445 609
e-mail: d.harynek@wp.pl